Menu
 
English

Sirje Nousiainen

Location

Tallinn , All Regions, Estonia

Contact Information

Phone: +372 56566117
Email: mustakissa@hotmail.com

Nagu öeldakse, tervis on meie ühine rikkus. Kvantpuudutus ravi on aidanud inimesi psühholoogiliste, emotsionaalsete ja füüsiliste probleemide lahendamisel elu teel. Kvantpuudutus on andnud mulle võimaluse motiveerida ja stimuleerida neid omadusi ja meeli.
Kõige paremini suudan aidata neid, kes soovivad aidata ka iseennast.
Sina ise oled ehtne tervendaja, mina olen siin ainult, et aidata leida õige tee. Ootan et saan töötada koos teiega.
Ma saan sind aidata leida sihtkoht, jagades kogemusi ja entusiasmi, sest mul on hea meel aidata leida se parem maailm.

 Raamatust ... KVANTPUUDUTUS ... Tervendamise vägi

Kvantpuudutus on suur läbimurre käte pealepanemisega tervendamise kunstis. Ükskõik, kas te olete täielik algaja, professionaalne kiropraktik, tavaline arst, kehakujundaja, tervendaja või muu tervishoiutöötaja, kvantpuudutus lisab teie tööle dimensiooni, mis seni näis võimatuna.See raamat õpetab teid kasutama õiget hingamist ja keha fookustavaid tehnikaid, millega tõsta oma energiatase nii kõrgele, et juba kerge puudutuse korral näete kehahoiaku spontaanset paranemist, sest luud libisevad tasakesi tagasi oma õigesse asendisse. Peale selle vähenevad valu ja põletik, tervenemine kiireneb. See töö on kerge, lapsedki õpivad seda loomulikult tegema, aga ometi nii võimas, et selle kiidavad heaks arstid, nõelravi spetsialistid ja kiropraktikud. Kuna keha juba teab, kuidas ennast tervendada, on arstil vaja ainult kahjustatud piirkondades energiat rakendada. Miljonitele inimestele, kes kannatavad kaela- või seljavalu, võib see olla kõige ohutum, kiirem ja tõhusam raviviis, mis eales avastatud. Kvantpuudutusest võib olla üsna suur abi mitmesugustes olukordades, ka kaugravimisel, aitamaks tasakaalustada emotsionaalset stressi või koguni lemmikloomade ravimisel. Tulevik on juba siin, kvantpuudutus pole mitte üksnes suur avastus, vaid ka oluline inimoskus.

  Kui olete huvitatud vestlusest või raviseanssidest ja  õppekursustest , võtke minuga ühendust e-posti teel mustakissa@hotmail.com

Sirje Nousiainen
+372 56566117